*Ваше ім'я

*Ваш e-mail

*Телефон

*Вид проекту

Коментар

Підтримка

Проектна діяльність компанії BVI Group тісно пов’язана з інноваціями та новими досягненнями у сферах збереження та утилізації енергії, електропостачання, вентиляції, кондиціонування, опалення та водопостачання.

Всі ці інженерні системи є головними джерелами комфорту, благоустрою та правильного функціонування різних середовищ життя від приватної до виробничої та наукової.

У даному розділі ми пропонуємо Вашій увазі статті, наукові факти, дослідження та приклади практичного використання сучасних технологій у будівництві та проектуванні.

Особливу увагу ми акцентуємо на енергозберігаючих технологіях – технологіях не далекого майбутнього. Компанія BVI Group підтримує розвиток і впровадження енергозберігаючих технологій на ринку України ми цілком беремо участь у заходах, спрямованих на проектування та моніторинг інноваційних енергосистем, а також удосконалення використовуваних пристроїв енергозбереження.

Серед основних заходів у галузі енергозбереження ми виділяємо:

  • електропостачання;
  • водопостачання та водовідведення;
  • кондиціонування і вентиляція;
  • теплопостачання;
  • скорочення використання енергоємних видів палива (газ, бензин, мазут, вугілля, торф тощо).

Поєднання професійного проектування, мінімізації капітальних вкладень, якість, надійність та ефективність роботи всіх інженерних систем дає в підсумку зручність і довговічність в їх експлуатації та обслуговуванні.

Інженери компанії BVI Group мають великий досвід у проектуванні внутрішніх інженерних мереж. Враховуючи те, що BVI Group є виключно проектною організацією, часто ми робимо проектні роботи в якості підрядної організації для монтажних організацій.

До нас звертаються не тільки великі будівельні компанії, але і дизайнери, архітектори, магазини – продавці обладнання, монтажні організації і монтажні бригади.

Іноді замовнику для реалізації свого рішення не потрібна розробка повноцінного проекту, а лише допомогу в оформленні технічного рішення і на його основі створення монтажної схеми потрібної інженерної системи.

У такому випадку фахівцями компанії BVI Group виробляються основні розрахунки, підбір обладнання, що задовольняє потребам замовника, і розробляється монтажна схема підсумкового рішення.

Монтажна схема – це схематичне позначення обладнання і матеріалів, з основними прив’язками і схематичними розмірами, без вузлів і перетинів, всі прилади відображаються схематично, без аксонометрії і без специфікації.

Монтажної схеми можна користуватися під час виконання монтажних робіт. Проте, в деяких випадках обсягу інформації в монтажній схемі недостатньо для виконання якісних монтажних робіт зі створення інженерної системи. В цьому випадку проводиться повний перелік робіт з проектування, результати якого відображаються в повноцінному проекті

У процесі проектування інженерами BVI Group пропонуються в першу чергу сучасні технологічні рішення, які будуть актуальними протягом усього терміну служби.

Очень плохоПлохоНормальноХорошоЗамечательно! (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...