Інженери компанії “BVI Group” мають великий досвід у проектуванні внутрішніх інженерних мереж. Враховуючи те, що “BVI Group” є виключно проектною організацією, часто ми робимо проектні роботи в якості підрядної організації для монтажних організацій.

До нас звертаються не тільки великі будівельні компанії, але і дизайнери, архітектори, магазини – продавці обладнання, монтажні організації і монтажні бригади.

Іноді замовнику для реалізації свого рішення не потрібна розробка повноцінного проекту, а лише допомогу в оформленні технічного рішення і на його основі створення монтажної схеми потрібної інженерної системи.

У такому випадку фахівцями компанії “BVI Group” виробляються основні розрахунки, підбір обладнання, що задовольняє потребам замовника, і розробляється монтажна схема підсумкового рішення.

Монтажна схема – це схематичне позначення обладнання і матеріалів, з основними прив’язками і схематичними розмірами, без вузлів і перетинів, всі прилади відображаються схематично, без аксонометрії і без специфікації.

Монтажної схеми можна користуватися під час виконання монтажних робіт. Проте, в деяких випадках обсягу інформації в монтажній схемі недостатньо для виконання якісних монтажних робіт зі створення інженерної системи. В цьому випадку проводиться повний перелік робіт з проектування, результати якого відображаються в повноцінному проекті.

У процесі проектування інженерами “BVI Group” пропонуються в першу чергу сучасні технологічні рішення, які будуть актуальними протягом усього терміну служби.