Дата реалізації: 17 липня 2017

Проектом передбачено встановленння кондиціонера в приміщенні насосної. Для забезпеченя провітрювання приміщення організовано підміс повітря із холу торгово-розважального центру до рециркуляційного повітря у кондиціонер, а також організовано витяжну систему вентиляції. До установки прийнято обладнання фірми “Daikin”,Японія та Вентс”,Україна.

Розрахункова холодильна потужність внутрішнього блоку для насосної: Qx= 3.9 кВт. Траса холодопостачання значно перевищує усі допустимі обмеження по відстані між зовнішнім і внутрішнім блоком в спліт-системах із такою холодопродуктивністю. До установки прийнято внутрішній блок із завищеною холодильною потужністю (9,5кВт) для забезпечення нормальної роботи спліт-системи і компенсації втрат потужності, зумовлених понаднормованою довжиною трубопроводів холодопостачання.

Зовнішній блок системи кондиціонування встановлено на покрівлі торгово-розважального комплексу. Холодоносій в системі – фреон 410. Фреонопроводи монтуються із мідних труб і ізолюються виробами “К- FLEX” товщиною 13мм. Фреонопроводи, що прокладаються ззовні, ізолюються матами “K-FLEX” товщиною 32 мм з покривним шаром із алюмінія. Дренажний трубопровід монтується із пластикових труб і виводиться в каналізацію насосної через воронку розриву струменя.