Дата реалізації: 16 березня 2015

Робочий проект для реалізації АСУ ТП комплексу по розвантаженню і фасування мінеральних добрив. З огляду на технічне завдання, комплект документації охопив не тільки частина АТС (автоматизація) але і ЕМ (силове електроустаткування).

Реконструйований комплекс складається з трьох ліній з прийому та фасування мінеральних добрив.

Перша лінія.

Мінеральні добрива доставлені на комплекс залізницею вивантажуються в прийомні бункера з під вагонів. Транспортна система складається з стрічкових транспортерів і норії забезпечує вивантаження мінеральних добрив з прийомних бункерів і транспортування в бункера над вагами-дозаторами. Ваги-дозатори забезпечують фасовку мінеральних добрив в біг-беги по 1000 кілограм. Фасовані мінеральні добрива транспортуються пластинчастим транспортером в зону роботи електронавантажувача і видаляються на склад.

Друга лінія.

Використовує транспортну і дозирующую систему першої лінії. Розширюється за рахунок додаткових транспортерів і призначена для доставки мінеральних добрив на ваги-дозатори зі складу.

Третя лінія (друга черга).

Призначена для фасування мінеральних добрив зі складу в мішок (50 кг.) З подальшим транспортуванням і навантаженням прямо в вагон.