На даний момент на сайті ведуться технічні роботи. Просимо вибачення за незручності. Поточну інформацію по сайту можна дізнатися за посиланням.

Водопостачання

Інженери компанії “BVI Group” успішно проектують системи холодного і гарячого водопостачання, водопідготовки і очищення води, водовідведення та дренажу приватних будинків, квартир, підприємств і т.д.

В ході проектування водопостачання розробляється повний комплект проектної документації, що включає робочі креслення внутрішнього водопроводу і каналізації, а також специфікацію застосовуваного устаткування.

Робочий проект системи водопостачання виконується на підставі технічного завдання замовника, архітектурно-будівельних креслень і діючих будівельних норм і правил (СНиП, ДБН). Так як системи водопостачання, каналізації та опалення проектуються разом в розділі ОВК, то перед початком робіт зі створення системи водопостачання розробляється технічне завдання на проектування всіх трьох систем разом.

На основі наданих замовником архітектурно-будівельних креслень з експлікаціями приміщень фахівці нашої компанії розраховують показники по кресленнях водопостачання та каналізації:

  • загальна витрата води в секунду, в годину і на добу;
  • необхідний натиск води на вводі в будинок;
  • витрата кількості теплоти на гаряче водопостачання.

Заявка на проект

Ви можете залишити заявку на проект заповнивши кілька полів і найближчим часом ми зв'яжемося з вами.

Залишити заявку

В результаті роботи інженерів проектувальників компанії “BVI Group”, замовнику надається комплект креслень, пояснювальна записка і специфікація обладнання, що застосовується.

У проекті системи водопостачання в обов’язковому порядку зазначаються місця проходження водопровідних магістралей, місця розміщення колекторних шаф, місця розміщення основного обладнання: бойлерів гарячого водопостачання, насосів, агрегатів системи очищення води та водопідготовки, датчиків.Вказуються вузли та місця підводки магістралей системи водопостачання та каналізації до споживачів води.

Для стабільного функціонування системи, фахівці компанії BVI Group допомагають у підборі обладнання. Так як наша компанія є виключно проектною організацією, ми підбираємо обладнання виключно виходячи з побажань клієнта і актуального технологічного рішення.

Якщо на об’єкт подається автономне гаряче водопостачання, проект обов’язково включає в себе план котельні. Оскільки кожен проект розробляється індивідуально, то кількість розділів може змінюватися в залежності від конструктивних особливостей інженерних мереж.

Компанія “BVI Group” практикує, при бажанні замовника, для контролю якості монтажу систем, послугу авторського нагляду, яка не дозволить підряднику відхилятися від проекту, самовільно зменшуючи собівартість робіт за рахунок зниження їх якості.