На даний момент на сайті ведуться технічні роботи. Просимо вибачення за незручності. Поточну інформацію по сайту можна дізнатися за посиланням.

Опалення

Однією з найбільш складних і важливих систем серед внутрішніх інженерних мереж є опалення.

Фахівцями компанії “BVI Group” виконуються роботи з проектування систем опалення приватних будинків, котеджів, квартир, офісів, ресторанів, спортивних споруд, промислових, складських приміщень та інших об’єктів.

Проектування системи опалення здійснюється на підставі технічного завдання замовника, архітектурно-будівельних креслень і діючих будівельних норм і правил (СНіП та ДБН).

Враховуючи ситуацію на ринку енергоносіїв, при проектуванні, ми звертаємо увагу не тільки на якість обладнання, а й на енергетичну ефективність, яка дозволить замовнику уникнути невиправданих витрат.

При проектуванні системи опалення основна увага приділяється кліматичних умов в районі будівництва, розмірами приміщення, особливостям планування, джерел теплопостачання і тепловитрат, функціональності системи автоматики та управління теплового пункту, основним принципам побудови системи теплопостачання відповідно до затвердженого технічного завдання.

Створення проекту системи опалення проводиться поетапно. Після надходження заявки на проект в нашу компанію, замовник отримує консультацію, під час якої нашим фахівцем дозволяються всі виниклі організаційні та технічні питання.

Заявка на проект

Ви можете залишити заявку на проект заповнивши кілька полів і найближчим часом ми зв'яжемося з вами.

Залишити заявку

Основні етапи створення проектної документації систем опалення:

  • розробка основної концепції системи опалення у формі ескізного рішення проекту системи опалення;
  • на підставі затвердженого ескізного проекту і попередніх розрахунків розробляються детальний опис системи опалення – технічне завдання;
  • проведення розрахунків і розробка схем прокладки інженерних комунікацій. Після узгодження з замовником цього етапу проектування можливе проведення монтажних робіт по системі опалення.
  • розробка та складання повної специфікації на опалювальне обладнання та матеріали, остаточне оформлення проектної документації.

Так як компанія BVI Group є виключно проектною організацією, ми підбираємо обладнання виключно виходячи з побажань клієнта і актуального технологічного рішення. Нами створювалися проекти на основі обладнання провідних світових та визнаних на ринку виробників: Viessmann, Vaillant, Buderus, Mitsubishi Electric, Protherm, Rehau, Wilo, Fado, Kan, Oventrop, Ferroli і т.д.