На даний момент на сайті ведуться технічні роботи. Просимо вибачення за незручності. Поточну інформацію по сайту можна дізнатися за посиланням.

Архітектура

Архітектурний проект – це не просто креслення майбутнього будівлі, це своєрідний генеральний план всього будівництва. Від того, наскільки детально і якісно складений проект, залежить не тільки надійність, довговічність і комфортність будівлі, але в деякій мірі і тривалість будівельних робіт.

Відносно новим і досить перспективним напрямком діяльності компанії “BVI Group” є розробка архітектурних проектів.

Шляхом співставлення і аналізу різних варіантів наша команда спільно із замовником аналізує декілька різних варіантів виходячи з вимог до поставлених у технічному завданні.

На цьому етапі наші архітектори шукають оптимальне архітектурне рішення. Вирішуються основні задачі пов’язані з загальними параметрами будівлі або споруди, її зовнішнім виглядом, плануванням.

Вже на цьому етапі архітектори тісно співпрацюють з профільними відділами, що проектуватимуть майбутні інженерні системи. Фінальний вибір технологічного обладнання та інженерних систем для оснащення споруди відбувається під наглядом наших інженерів.

Наша команда може складати технічне завдання як з власником земельної ділянки і майбутньої споруди, так і забудовником. При необхідності ми підключаємо компетентних фахівців в області проектування, інженерного забезпечення, архітектури на етапі підготовки технічного завдання. На фінальному етапі передпроектної підготовки складається технічне завдання у якому зазначаються інженерно-технічні, протипожежні, санітарно-гігієнічні, екологічні та інші вимоги, що стосуються об’єкта, що проектується.

Заявка на проект

Ви можете залишити заявку на проект заповнивши кілька полів і найближчим часом ми зв'яжемося з вами.

Залишити заявку

Як результат архітектурних проектних робіт наші спеціалісти підготовлюють наступні документи:

  • Фасад лицьової частини будинку. Можливе надання креслення фасадів будинку з різних сторін, що дозволять провести планування і оцінку зовнішнього вигляду будинку заздалегідь.
  • Вертикальний розріз будівлі. З вказанням основних позначок, як, наприклад, рівень низу фундаменту, рівень землі, рівень чистої підлоги, стелі.
  • Плани-схеми (горизонтальні розрізи) поверхів з вказанням розмірів всіх приміщень, місць розташування вікон, дверей, міжповерхових переходів і сходів.
  • План-схема покрівлі.
  • Креслення конструктивних вузлів (сполучення стін з підлогою та стелею, опори перекриттів, кріплення покрівлі і т. д.).
  • Схеми комунікаційних мереж (водопроводу, електропроводки, газопроводу, каналізації). з вказанними точками приєднання до магістральних ліній.
  • Пояснювальна записка з характеристикою розробленних рішень і вказівками по використанню будівельних матеріалів + розрахунок кількості необхідних будівельних матеріалів.
  • додаткова супровідна документація, та ін.