Успішно виконані проекти - запорука тривалої і надійної роботи систем протягом усього терміну експлуатації. Проектна документація є не тільки керівництво по монтажу і пуско-налагоджувальних роботах, а й «паспорт» Ваших систем на все життя.

Для вас компанія BVI Group розробляє технічне рішення і проект енергоефективних систем будь-якої складності, для всіх типів будівель і споруд. Незалежно від того, де знаходиться об'єкт, кожен клієнт отримає однаково кваліфіковане обслуговування або консультацію з питань експлуатації інженерних систем.

Основним принципом нашої роботи є індивідуальний підхід до кожного об'єкта, що дозволяє виробляти оптимальні комплексні технічні рішення. Поєднання професійного проектування, мінімізації капітальних вкладень, якість, надійність і ефективність роботи всіх інженерних систем дає в підсумку зручність і довговічність в їх експлуатації і обслуговуванні . Для цього ми використовуємо екологічно безпечне і енергозберігаюче обладнання, передові технології інтеграції механічних, електричних, водяних та еле тронних інженерних систем будівлі, а також сучасні методики їх проектування.

Всі технічні рішення, розроблені фахівцями нашої компанії, відповідають вимогам нормативних документів, кліматичних, екологічних, санітарно-гігієнічних, будівельних, протипожежних та інших норм, що діють на території України і Європи. Це забезпечує комфортні умови для життя наших клієнтів і довговічну безперебійну роботу всіх систем.

Наші фахівці готові проконсультувати Вас з усіх питань і зробити необхідні розрахунки того інженерної системи, яка підійде саме вашого об'єкта.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід і найкоротші терміни виконання проектів!